Fórum

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

Datum: 07.06.2018 | Vložil: AlbertVog

The prostate gland is an essential section of a male's the reproductive system. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The prostate related is situated just before the rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it is usually very uncomfortable and inconvenient for your patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.Prostate infection, also known as prostatitis, is easily the most common prostate-related overuse injury in men younger than 55 years. Infections with the prostate related are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of types of prostate infection. It is brought on by bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients can experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis can be a condition of a particular defect within the gland along with the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be caused by trauma for the urinary tract or by infections from other areas of the body. A patient may go through testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal of the prostate defect followed by the employment antibiotics and NSAIDs to treat the redness.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not yet to establish what causes these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper meals are important. These are some from the steps you can take to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for our health and wellbeing and this will also maintain the urinary track clean.

2. Some studies claim that a couple of ejaculations a week will help to prevent cancer of prostate.

3. Eat red meat without excess. It has been shown that consuming over four meals of beef every week will raise the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most crucial measure to consider to make sure a normal prostate would be to opt for regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you ought to select prostate examination at least once 12 months.

Diplom v soutěži Vesnice roku!

Datum: 24.06.2015 | Vložil: Jindra Brožová

Gratuluji a přeji hodně štěstí v celostátním kole soutěže KNIHOVNA ROKU.

Změna výpůjční doby

Datum: 23.02.2015 | Vložil: Renata Kaliková

Všem svým čtenářům přeji pěkný den. Musela jsem změnit výpůjční dobu v knihovně. Je to jen dočasné opatření. Doufám, že nepotrvá moc dlouho. Pak se výpůjční doba vrátí na původní termín. Dětem se omlouvám za kroužek čtení, později si vše vynahradíme. Přeji všem hodně jarního sluníčka.

Poděkování

Datum: 05.11.2014 | Vložil: Dáša Oujezdská

Chtěla bych moc poděkovat Renči Kalikové a Pavle Vítové za krásné posezení nad kronikami obce, kdy jsme mohli zavzpomínat nejen na roky svého dětství, ale i na dobu dávno minulou. Možná právě čas Dušiček způsobil, že si člověk uvědomí, jaká je současná doba hektická, jak žijeme pouze přítomností a budoucností. Ale své místo v našich životech mají i léta minulá. Je třeba si občas připomenout naše předky, pro co žili, co vybudovali pro další generace a co my bereme jako samozřejmost – že se v naší obci můžeme vzdělávat, sportovat i kulturně vyžít. Zdraví a děkuje Dáša Oujezdská

Velké poděkování

Datum: 13.06.2014 | Vložil: Martínková Simona

Včerejší knihovna byla parádní(ostatně jako každá).Chci moc poděkovat všem,kteří se celý rok snažili vymýšlet dětem program.Přejeme hezké prázdniny a moc se těšíme na září.:-))

Re: Velké poděkování

Datum: 28.06.2014 | Vložil: Kaliková Renata

Děkujeme moc za pochvalu. Těší nás, že i kroužek čtení může být pro děti zajímavý a inspirativní. Přejeme všem krásné prázdniny, léto plné sluníčka a v září se na Vás opět budeme těšit :)

Celostátní setkání metodiků

Datum: 06.06.2013 | Vložil: Jindra Brožová

Dne 6. 6.2013 jsem měla tu čest a byla jsem pozvána na celostátní setkání metodiků pověřených a krajských knihoven do Vyškova. Byla jsem jedním z přednášejících v bloku "Fungování knihoven na obcích a spolupráce se zřizovatelem". Diskuze byla velmi zajímavá, dovoluji si říct, že naše knihovna je na úrovni oceněných knihoven v soutěži Knihovna roku. Byli jsme několikrát pochváleni a vyzdvihnuta práce paní knihovnice. Děkuji Renatce i Klárce za jejich obětavou práci :-).

Poděkování

Datum: 24.12.2012 | Vložil: Lenka a Vašek

Chtěli bychom poděkovat Renatce i Klárce za celoroční aktivity v knihovně, bezva nápady a hlavně trpělivost s malými i většími čtenáři. Díky patří nejen za dárečky a dobroty k Vánocům, ale taky za vše ostatní, co pro děti týden co týden s láskou plánují, připravují a uskutečňují.

Hezké Vánoce všem.

rubrika "Nové knihy"

Datum: 28.10.2012 | Vložil: Jindra

Bezva nápad! Pravidelní návštěvníci mají hned přehled.

Knihovna

Datum: 29.09.2012 | Vložil: Mamky

Snaha je vidět. Navíc přibylo tolik dětí, že kroužek je i v úterý, což představuje další vynaložený čas na přípravu atd. Přejeme pevné nervy a těšíme se na další nápady a akce pořádané knihovnou.

webovky

Datum: 28.09.2012 | Vložil: Jindra

Ahoj holky, přesto, že jsem s Vámi v kontaktu skoro denně, nestačím se divit jak jste vylepšily stránky knihovny! Jen tak dále!!!

fotky nové knihovny

Datum: 21.08.2012 | Vložil: Jindra

Fakt dobrý fotky :-).

Rozloučení před prázdninami

Datum: 29.06.2012 | Vložil: Jindra Brožová

Dnešní knihovna se mimořádně líbila mně i našim dětem. Zvládnout za dvě hodiny tolik rozličných aktivit je úžasné. Gratuluji a přeji pěkné prázdniny, i když o odpočinku při rekonstrukci knihovny se nedá hovořit.

Dinosauři

Datum: 03.06.2012 | Vložil: Jana

Putováníí s dinosaury bylo bezva, měli jste to moc hezky připravené, děti byly nadšené. Těšíme se na další setkání v knihovně.

Gratulace

Datum: 15.04.2012 | Vložil: OoOo

Ahoj,veliká veliká gratulace. Je vidět,že jinde si Vaší činnosti cení a oceňují ji. Doufejme,že i zde se někteří místní proberou a Vaši záslužnou práci začnou brát s respektem. Nemyslím tím jen práci s dětmi.... Moc Vám fandím :-)

Re: Gratulace

Datum: 16.04.2012 | Vložil: Kaliková

Děkujem

Re: Gratulace

Datum: 15.06.2012 | Vložil: Ivana

máte moc dobré fotky vknihovně je vždy nějaká akce j to dobře pro děti aji je dobrá spolupráce než byla jindy hodně si toho ceníme že něco se ukutečnilo ve Valchově

Nejlepší knihovna

Datum: 13.04.2012 | Vložil: Jarmila S.

Taky se přidávám ke gratulantům a přeji hodně spokojených čtenářů .

Re: Nejlepší knihovna

Datum: 16.04.2012 | Vložil: Kaliková

Děkujem

Nejlepší knihovna

Datum: 12.04.2012 | Vložil: J. a P. Havelkovi

Blahopřejeme k tak významnému ocenění. Konečně Vaše obětavá práce byla doceněna. Jen tak dál, ať se Vám i nadále daří v tak záslužné práci, aby i místní občané dovedli Vaši činnost ohodnotit.

Re: Nejlepší knihovna

Datum: 12.04.2012 | Vložil: Renata Kaliková

Dekuji moc za podporu a fandění :)

Superhvězdy potřetí

Datum: 12.04.2012 | Vložil: Lenka H.

Velká gratulace k získanému ocenění, jisto jistě zaslouženému.
A navíc, holky (Renča, Jindra),vypadáte na fotkách mezi "těma chlapákama" moooc hezky!!!!

Re: Superhvězdy potřetí

Datum: 12.04.2012 | Vložil: Renata Kaliková

Za gratulaci děkuji a focení s "těma chlapákama" bylo opravdu příjemné

Superhvězdy

Datum: 26.03.2012 | Vložil: Jindra Brožová

Ahoj děcka, jste super, bomba, nejlepší!!!!!!! Máte to svělý a jsem na Vás pyšná. Lepší spolupráci jsem si ani nemohla přát :-).

Superrrrrrrrhvězdy

Datum: 11.04.2012 | Vložil: Adolf Dudek

Souhlasím s JB, jste super, bomba, THE BEST, moc Vás zdravííííííííííím Adolf Dudek

Re: Superrrrrrrrhvězdy

Datum: 12.04.2012 | Vložil: Renata Kaliková

Cením si moc Vaší podpory a hlavně toho že nám fandíte !!!!!!!!!!! zdraví knihovna

Záznamy: 1 - 26 ze 26

Přidat nový příspěvek