Nový výpůjční systém TRITIUS

09.11.2018 12:55

Od 5.11, zaznamenala naše knihovna další změnu, další pokrok kupředu. Stávající výpůjční systém Clavius Reks jsme nahradili novým systém s názvem Tritius. Tento systém je oproti starému mnohem modernější, praktičtější a dokonalejší. Je zde daleko více možností na práci s knihami, s jednotlivými vypůjčkami i s registrem čtenářů.

Pro nás, jako knihovníky je zde zlepšený systém vedení statistik, vkládání nových knih do evidence i hledání/prohlížení knih zaevidovaných v našem fondu.

A protože jde doba internetu dál, vy, jako naši čtenáři jistě oceníte i pokročilejší možnosti, které tento program nabízí, jako například automatické zasílání seznamu všech vašich vyůjčených knih (včetně termínu půjčení i vracení) na váš email, možnost zasílání různých vzkazů apod.

Z domu se můžete podívat, zda máme vámi žádanou knihu v našem fondu přes nový odkaz do katalogu: https://boskovice.tritius.cz/library/valchov/

Více se o tomto systému dozvíte na webových stránkách poskytovatele této služby.